Designed and built with care, filled with creative elements

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt
  /  

Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine, kaliteli yabancı dil eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir yabancı dil kursudur.

En İyi Dil Kursu

Türkiye`nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Yabancı Dil Kursu olma özelliğine sahip olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, 2010, 2011 ve 2012 eğitim yıllarında Türkiye de en az şikayet alan dil kursu olma özelliği ile Türkiye Tüketici Birliği Ödülü almış, bunun yanında 2011 yılı Avrupa Birliği Tüketici Ödülü ve 2015 yılı Dünya Kalite Zirvesinde Dünyanın En Kaliteli Eğitim Kurumu ödülü ile onurlandırılan yabancı dil kurslarımız Türkiye’de 117, yurt dışında 12 merkezi noktadaki şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

TOEFL, IELTS, TESOL ve YDS Hazırlık Sınıfları

6 seviyelik Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi

Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve diğer Avrupa dilleri

İngilizce Kur Seviyeleri

Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; Genel İngilizce programlarında Avrupa Birliği Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve Türkiye’de sadece Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nın kullandığı Avrupa Dil Portfolyosu üzerinden eğitim vermekte ve bu eğitimde 6 seviyelik Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi uygulanmaktadır.

Özel Amaçlı İngilizce

Ayrıca Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu bünyesinde belirli meslek gruplarına veya belirli amaçlara yönelik İngilizce eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler ve kurum çalışanları için özel hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur. Branşa yönelik özel amaçlı İngilizce kursları adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, Finans, Turizm, Tıp, Hukuk, Bilgi Teknolojileri, Havacılık, Mühendislik gibi alanlarda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir. Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu bünyesinde veya firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, kendi lokasyonlarında branşa özel dil eğitimi de vermektedir.