Designed and built with care, filled with creative elements

TESOL

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

TESOL

TESOL

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

TESOL (Teaching English to Speakers of Second or Other Languages) ve TEFL (Teaching English as a Foreign Language) İngilizce konuşmayan ülkelerde İngilizce öğretiminin standart terimleridir. TESL (Teaching English as a Second Language) ve TEAL (Teaching English as an Additional Language) İngilizce konuşulan ülkelerde, göçmenlere ve mülteci topluluklara İngilizce öğretme işinin standart terimleridir.
TEFL ve TESL kısaltmaları daha çok Avrupa’da kullanılırken, TESOL ve TEAL Kuzey Amerika’da daha yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

 

Uluslararası İngilizce Öğretmeni Olmak İster misiniz ?

Bu kursu bitiren öğrenciler İngilizce öğretmeni olma hakkına kavuşuyor. İngilizce kursumuzu B2 düzeyinde bitirdiğiniz taktirde TESOL (Uluslararası İngilizce Öğretmenliği) sertifika programımıza katılarak ülkemizdeki tüm kolejler, anaokulları ve dil kurslarında İngilizce Öğretmenliği yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu belge ile dünyada 100’ün üzerinde ülkede yasal olarak İngilizce Öğretmeni oluyorsunuz.

 

Aranan Şartlar;

En az 2 yıllık lisans mezunu olmak ,

Kursumuzda B2 düzeyinde İngilizce programını tamamlamak ,

TESOL programımıza internet üzerinde katılmak,

Bu şartları sağladığınız taktirde İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız.

Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye’deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B dan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.

Ülkemizde çok sayıda İngilizce Öğretmeni ihtiyacı vardır. Bu programı tamamlayan öğrencilerimizin tamamı kolaylıkla iş bulmaktadır…

http://onlinetesol.com/home

Detaylı Bilgi için bizi arayın…

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu