Designed and built with care, filled with creative elements

Proficiency Yeterlilik Sınavı

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

Proficiency Yeterlilik Sınavı

  /  Akademik İngilizce  /  Proficiency Yeterlilik Sınavı

Proficiency Yeterlilik Sınavı

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

Proficiency (Yeterlilik sınavı) üniversitelerin kendi bünyeleri içerisinde hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Her üniversitenin sınavında en önemli nokta ileri okuma becerisi ve kelime bilgisidir.

 

Hazırlık atlama sınavları üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (Grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dile hakim olup olmadıklarını değerlendirmektedir.

 

Sınavlar, üniversitelerin izlemiş oldukları yönetmeliğe göre soru sayısında ve içerdikleri bölümlerde değişiklik gösterebilmektedir.

 

Proficiency sınavına hazırlık programı; konusunda uzman eğitmen kadromuz tarafından Eğitim Koordinatörümüzün denetiminde verilmektedir.

 

Program; öğrencilerimizin okuduğu üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır. Amaç; öğrencilerimizin sınav stratejisi kazanmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve dilbilgisi becerilerine hakim olmaları özel materyaller, ödevler, uygulamalar vb eğitici çalışmalar ile sağlanır.

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu