Designed and built with care, filled with creative elements

LYS-5 Hazırlık Kursu

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

LYS-5 Hazırlık Kursu

  /  Akademik İngilizce  /  LYS-5 Hazırlık Kursu

LYS-5 Hazırlık Kursu

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

LYS-5 (Lisans Yerleştirme Sınavı-5), Öğrenci Seçme ve yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından uygulanan bir sınavdır. Sınav soruları her sene ÖSYM tarafından hazırlanır.

LYS-5 sınavı; İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır.

LYS-5 sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ağırlıklı bir sınav olan LYS’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi, sadece sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir ve genel İngilizce eğitim çalışmalarını içermez.

Aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.

İlk adım Seviye Belirleme Sınavı’dır. Kurumumuza kaydolan tüm üniversite adayları bu sınava alınırlar. Sınav sonuçları özenle değerlendirilerek, adaylar bilgi düzeylerine en uygun grupta öğrenime başlarlar.

Eğitim hafta sonu ve hafta içi olarak 2 ayrı zaman diliminde planlanabilir.

Eğitim süresince yapılan deneme sınavları sonucunda ihtiyaç söz konusu ise öğrenciler hafta içi yapılan ekstra ve zorunlu etütlere çağırılırlar.

Sınavlara Hazırlık Programlarından herhangi birine kayıt olan öğrenciler program süresince konuşma & kelime kulübü aktivite derslerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Tüm kitap, CD, materyal ücretsiz olarak verilir.

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu