Designed and built with care, filled with creative elements

Kurumsal Eğitimler

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

Kurumsal Eğitimler

  /  Kurumsal Eğitimler  /  Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

Şirketler artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar çalıştığı firmaya ve içinde yer aldığı organizasyona da artı değer kazandırır.

Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, uzman eğitmenlerimiz ile Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır.

Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir.

Kurumsal eğitimlerimiz firmanızın belirleyeceği gün ve saatlerde eğitmenlerimiz tarafından verilecektir. Eğitimler; firmanız kendi bünyesinde bulunan eğitim salonlarında gerçekleşebileceği gibi isteğinize bağlı olarak Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Temsilciğimizde de gerçekleşebilir.

Grupların maksimum 12 kişi olarak oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz. Dilerseniz personelleriniz Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Temsilciliklerimizde ayrıca bireysel eğitimler de alabilmektedirler.

Türkiye’de bulunan en yaygın dil okulu olmamızdan dolayı, Antalya başta olmak üzere diğer tüm şehirlerdeki Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında

firma çalışanlarınızın yabancı dil seviyeleri konusunda uzman kadrolarımız tarafından seviye belirleme uygulamaları yapılıp tarafınıza rapor edilebilmektedir. Firmanız bünyesinde hale çalışan ve işe yeni başlayan/başlayacak tüm personelleriniz için yabancı dil seviye danışmanlığı da yapabilmekteyiz.

Kurumsal Raporlama

Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil kursu olarak, eğitim alan kurumsal öğrenciler ile ilgili detaylı bir raporlama yapabilmekteyiz. Öğrencilerin devam ve devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerde öğrenci hakkında edindikleri gözlemlerden oluşan geri bildirimler, katıldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar.

Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de firmanızla ayrıca paylaşılır.

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu