Designed and built with care, filled with creative elements

C1 İngilizce Kursu

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

C1 İngilizce Kursu

  /  C1 Seviye  /  C1 İngilizce Kursu

C1 İngilizce Kursu

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak öğrencilerimize sunduğumuz Avrupa Dil Portfolyosu; Dünya ve Avrupa Konseyinin önemli bir parçasıdır ve Avrupa Konseyi tarafından dil eğitiminde bir standart yaratmak, bireylerin kendi dil gelişimlerini takip etmelerine imkan tanımak, kültürler arası deneyimlerini kayıt altına almalarını ve arşivlemelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’na ait olan Avrupa Dil Portfolyosu; Avrupa Birliği Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu’nda CEF (Common European Framework) düzeyleri esas alınmıştır. Bu düzeyler uluslararası olarak; A1 | A2 | B1 | B2 | C1 | C2 şeklinde sıralanmaktadır. (C1 sertifikamız; dünyada 12 üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.)

 

C1: Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu