Designed and built with care, filled with creative elements

A2 İngilizce Kursu

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

A2 İngilizce Kursu

  /  A2 Seviye  /  A2 İngilizce Kursu

A2 İngilizce Kursu

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak öğrencilerimize sunduğumuz Avrupa Dil Portfolyosu; Dünya ve Avrupa Konseyinin önemli bir parçasıdır ve Avrupa Konseyi tarafından dil eğitiminde bir standart yaratmak, bireylerin kendi dil gelişimlerini takip etmelerine imkan tanımak, kültürler arası deneyimlerini kayıt altına almalarını ve arşivlemelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’na ait olan Avrupa Dil Portfolyosu; Avrupa Birliği Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu’nda CEF (Common European Framework) düzeyleri esas alınmıştır. Bu düzeyler uluslararası olarak; A1 | A2 | B1 | B2 | C1 | C2 şeklinde sıralanmaktadır. (C1 sertifikamız; dünyada 12 üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.)

 

A2: Bildiğiniz konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirsiniz. Konuşmayı kendi başınıza sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirsiniz.

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu