Designed and built with care, filled with creative elements

48 Günde İngilizce Programı

(0242) 317 01 01 info@laraakd.com Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:96 Muratpaşa/Antalya

Üst
Image Alt

48 Günde İngilizce Programı

  /  Genel İngilizce  /  48 Günde İngilizce Programı

48 Günde İngilizce Programı

Kurs Kategorisi
₺0

Eğitim Programı Hakkında

48 Günde İngilizce programı; Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarının 10 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada müşterilerine sunduğu özel bir eğitim sistemidir. Bu program, dünyada bilinen en etkili, en hızlı ve en kolay dil öğrenme yöntemidir. Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları kalıp olarak öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı pasif gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez.

48 Günde İngilizce kursları, öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir. Programa başladığınızda ne kadar hızlı ve ne kadar kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız.

 

48 Günde İngilizce Hangi Kuruluşların Güvencesi Altındadır?

Tüm dünyada 48 Günde İngilizce Programlarını sadece “Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları” düzenlemektedir.

 

Eğitiminiz boyunca yüksek kalite standartlarımızı korumak ve sürekli memnuniyet sağlamak adına öğrencinin tüketici hakları yönünden sorumluluk, marka sahibi olan “Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarına” aittir.

Defalarca eğitim başarı ödülleri kazanan 48 Günde İngilizce, ülkemizde ulusal markaların üretim ve hizmet sektöründeki en büyük denetim kuruluşlarından biri olan Markalar Birliği tarafından denetlenmektedir. Gerek müşteri ödemeleri gerekse ilan ettiği tüketici hakları yönünden Markalar Birliği tarafından güvence altına alınmıştır.

 

Maksimum 3+1 Kişilik Sınıflarda Ders ve 12 Günde 1 Seviye ilerleme, 48 Günde İngilizce’nin ayırt edici önemli özelliklerinden sadece bir tanesidir.

 

1 seviyenin tamamlandığı 12 gün; 12 ders günüdür.

 

12 günlük bu süre 4 haftada tamamlanır. Toplam 4 seviye olan eğitim ortalama 4 aylık bir sürede bitirilmektedir.

 

İngilizce iletişimdeki en önemli hususlardan biri olan; en çok kullanılan 1000 kelimeyi öğrenmek ve konuşma sırasında kullanabilmektir. İşte tam bu noktada, 48 Günde İngilizce programımız, öğrencisine kendisine özgü bir eğitim sistemiyle ve eğitim içi farklı metotlarıyla program tamamlandığında en az 1000 kelimeyi ve güncel dilbilgisi kalıplarını öğretmektedir.

 

Öğrencisine maksimum 3+1 kişilik gruplarda hizmet vermesi ve bu gruplarda öğrenci ile öğretmen arasındaki iletişimi en üst düzeyde tutmasına paralel, programa katılan her bir öğrenci için grup programlarına göre çok daha fazla konuşma pratiği yapabilme olanağı sağlanır.

Katılımcı Görüşleri/Yorumlar

0
0 Ratings

5 Stars

0

4 Stars

0

3 Stars

0

2 Stars

0

1 Stars

0

Ön Kayıt Formu